"Крокуємо разом крізь важкі часи" 24 блок

Ізраїльський інститут групового аналізу (IIGA) 

у співпраці з груповими аналітиками українських професійних об’єднань.

  Другий рік в Україні триває війна. Другий рік наша незламна країна протистоїть жорстоким атакам путінської воєнної агресії. Тисячі людей загинули, у мільйонів зламані життя. Скрізь зруйновані міста, стерті з лиця землі містечка та села. Жах ракетних і артилерійських обстрілів, вбивств, ґвалтувань і грабежів, які чинять російські загарбники на нашій землі, кидає виклик нашим уявленням про людяність. Зазнавши втрат, переживши важку зиму без світла, тепла і звʼязку, широкі верстви населення в Україні переживають гостру психічну травму та зазнають хронічного стресу.

 Ми, українські психологи та психотерапевти перебуваємо на передньому фронті надання психологічної допомоги. Ми – живий міст, який дає опору у важкому переході через кошмари війни до мирного життя, на якому нам необхідно зберегти розум і людяність. Сьогодні, як ніколи, нам необхідно триматися разом, перебувати в контакті з важкими, болючими переживаннями, намагатися їх опрацювати та підтримати одне одного.

 Проект розраховано на участь українських психологів, психотерапевтів, психіатрів, соціальних працівників, педагогів, учасників навчальних проектів у галузі психотерапії.

Шановні колеги!

Проєкт “Крокуємо разом крізь важкі часи” продовжує свою роботу.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі великої аналітичної групи, побудованої за принципом «сендвіч».

Проєкт започатковано Ізраїльським інститутом групового аналізу (IIGA) у співпраці з груповими аналітиками українських професійних об’єднань.

Ведучі великої аналітичної групи 

Робі Фрідман (Ізраїль)  

Кетрін Альберт (Німеччина)

Черговий блок відбудеться 07 грудня 2023 року. 

Наступні блоки заплановано на 11 січня, 29 лютого, 28 березня і 18 квітня 2024 року. 

Протягом кожного блоку сесії великої аналітичної групи чергуються із сесіями малих аналітичних груп, які працюють у паралелі.

Реєстрація та участь

Захід буде відбуватись у форматі Zoom-конференції.        

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Вам не треба реєструватись повторно, якщо Ви заповнювали реєстраційну форму для участі у попередніх блоках сендвіч-проекту, які відбулися у березні-квітні 2023.

Вам необхідно зареєструватись, якщо Ви берете участь у сендвіч-проекті вперше, або приймали участь у минулих блоках в березні 2022 – лютому 2023.  

 Для реєстрації прохання виконати наступні кроки:

1.    Завантажте програму Zoom, якщо Ви цього не зробили раніше (посилання на завантаження Zoom для різних пристроїв.)

https://zoom.us/download

2.    Переконайтеся, що Ви зареєстровані в Zoom, або зареєструйтеся в Zoom, якщо Ви цього не зробили раніше.

https://www.zoom.us/

3.    Зареєструйтеся для участі в сендвіч-проекті, перейшовши за посиланням

https://bit.ly/3C3QuUt

 Після реєстрації на сендвіч-проект Ви отримаєте на Вашу електронну адресу автоматичне повідомлення з посиланням для підключення до Zoom-конференції. За день до початку блоку Ви отримаєте повторне повідомлення.

4.    Перед участю в черговому блоці сендвічу обовʼязково авторизуйтеся в Zoom

https://www.zoom.us/signin

Участь зможуть взяти виключно авторизовані користувачі у форматі підпису Прізвище Імʼя (латиницею – English).

5.    Прохання тримати Ваш відеозвʼязок увімкненим протягом усього блоку.

Участь у заході безкоштовна

Усі ведучі малих та великих груп працюють на волонтерських засадах, без матеріальної винагороди

Розклад двадцять четвертого блоку

18:00 – 18:15 Відкриття блоку, сетинг роботи «сендвіча»

18:15 – 19:00 Малі аналітичні групи 

19:00 – 20:20 Велика аналітична група 

20:20 – 20:35 Перерва

20:35 – 21:20 Малі аналітичні групи

21:20 – 21:30 Закриття блоку

Організаційний комітет

Катерина Левін – координатор
Taras Levin – координатор
Lesya Loriashvili – технічний супровід
Victoria Muha – реєстрація, листування, веб ресурси
Олена Смірнова – реєстрація, листування, веб ресурси
Вікторія Волос – синхронний переклад

Contacts

З питань реєстрації та отримання інформації по програмі заходу:
Тарас Левін tel. +380(67)4408042 (Viber), e-mail: taraslevin@gmail.com

З питань технічної підтримки під час конференції:
Леся Лоріашвілі tel. +380(50)4457244 (Viber), e-mail: Lesiafedorenko@gmail.com

Ведучі великої аналітичної групи

Робі Фрідман – PhD, клінічний психолог, груповий аналітик у приватній практиці в Хайфі, Ізраїль. Викладач і співзасновник Ізраїльського інституту групового аналізу, екс-президент Міжнародної груп-аналітичної спільноти (GASi), Foulkes Lecturer (2018), екс-голова Ізраїльської асоціації групової психотерапії, навчаючий аналітик і супервізор SGAZ (Seminar für Gruppenanalyse Zürich). Коло професійних інтересів: сновидіння, реляційні патології, Матриця Солдата. Разом із Ваміком Волканом і Лордом Джоном Алдердайсом є ведучим проекту IDI (International Dialogue Initiative) з врегулювання конфлікту між Заходом та Ісламом. 

Катрін Альберт — психоаналітичний психотерапевт і груповий аналітик у приватній практиці в Берліні. Ведуча аналітичних малих груп, великих груп та соціального сновидіння. Лектор, тренінговий аналітик та аналітик групового навчання в Берліні та Цюріху. Член правління Берлінського інституту групового аналізу (BIG) з 2013 року.

Ведучі малих аналітичних груп

Iryna Baiguzina – психолог, інтегративний аналітик, груповий аналітик, тренінг-аналітик і супервізор в освітній програмі з групового аналізу АППУ. Голова Секції інтегративного аналізу, пре- та перинатальної психоаналітичної психотерапії АППУ. Тілесно-орієнтований танцювально-руховий терапевт, сімейний психоаналітичний психотерапевт, інституціальний аналітик, юнгіанський пісковий терапевт, лідер Балінтовських груп, майстер дихальних і медитативних практик. Член УСП, IAGP

Галина Бірюкова – психолог, психотерапевт, груповий аналітик, тренінговий аналітик УСП/ УКПП/ ECPP.

Olena Bondar – психолог, психотерапевт. Керівник центру PROFI TRENING STUDIO. Голова Хмельницького філіалу секції групової психоаналітичної психотерапії АППУ. Тренінг-аналітик і супервізор в освітній програмі з групового аналізу АППУ.

Олександр Дмитренко – психоаналітично орієнтований психолог, ведучий груп Української школи групового аналізу, член Секції сексології та терапії сексуальних розладів Спілки психологів і психотерапевтів України.

Анатолій Добродняк – психолог, сексолог, тренінговий психоаналітик ЕСРР, груповий тренінговий аналітик та супервізор УШГА під патронатом COIRAG.

Vitaly Eliseyev – психотерапевт, тренінг-аналітик і супервізор в освітній програмі з групового аналізу АППУ. Член президії АППУ Тренінг-аналітик і супервізор УАП, УСП, ЄКПП. Голова Секції групового аналізу УАП-ЄКПП.

Лариса Єнько – індивідуальний та груповий психотерапевт психоаналітичного напрямку, супервізор УСП, УКПП.

Serhii Korzh – кандидат медичних наук, лікар-психіатр вищої категорії, психотерапевт, тренінг-аналітик і супервізор в освітній програмі з групового аналізу АППУ.

Tamara Kryvonis – д. мед. н., психіатр, психотерапевт. Тренінг-аналітик і супервізор в освітній програмі з групового аналізу АППУ. Голова Вінницького філіалу Секції групової психоаналітичної психотерапії АППУ.

Taras Levin – психоаналітичний психотерапевт у приватній практиці. Перший віце-президент АППУ з організаційної роботи, голова Секції групової психоаналітичної психотерапії АППУ. Делегат від України в EFPP, член правління EGATIN. Тренінг-аналітик і супервізор в освітній програмі з групового аналізу АППУ. Керівник Київської школи групового аналізу.

Оксана Личова – психоаналітично орієнтований психолог, ведуча груп Української школи групового аналізу.

Lesya Loriashvili – лікар-психолог, психоаналітичний психотерапевт, груповий аналітик, ко-тренер в освітній програмі з групового аналізу АППУ. Керівниця Центру психотерапії Psycle.

Наталія Пільгук, pHD – клінічний психолог, тренінговый аналітик і супервізор ECPP, паст президент УКПП,  груп-аналітик, керівник УШГА, керівник програм КІСПП.

Ірина Ратцке-Рибак – психолог, психоаналітичний психотерапевт, тренінг аналітик і супервізор в освітній програмі з групового аналізу АППУ. Голова Секції психоаналітичної психотерапії пар і сім’ї АППУ, делегат від України в EFPP, повний член GASI, засновник Хмельницької школи психотерапії.

Inna Yavorska – психолог, психоаналітичний психотерапевт, тренінг-аналітик і супервізор в освітній програмі з групового аналізу АППУ. Голова Секції дитячої та підліткової психоаналітичної психотерапії АППУ, делегат від України в EFPP. Засновник та керівник Центру психосоціального розвитку «Амадея». Засновник та керівник приватних дитячих садків та загальноосвітньої школи «Амадея».

Віримо у перемогу, допомагаємо один одному!

Т. Левін.