Партнери

Європейська мережа груп-аналітичних тренінгових інституцій (EGATIN)

EGATIN є мережею організацій, які проводять у Європі навчання за груповим аналізом, нині об’єднує 37 інституцій із 26 країн. Цілі EGATIN полягають у підтримці діалогу та професійного обміну між європейськими тренінговими інститутами, а також у контролі за дотриманням високого стандарту освіти в галузі групового аналізу.

Європейська федерація психоаналітичної психотерапії (EFPP)

EFPP – зонтична організація, що об’єднує національні мережі індивідуальної, дитячої та підліткової, групової, а також сімейної психоаналітичної психотерапії. В даний час до складу ЄФПП входять національні представництва 32 країн, що поділяють загальні цілі та завдання та мають відповідний єдиний стандарт підготовки та кваліфікації психоаналітичних психотерапевтів.

Міжнародне груп-аналітичне товариство (GASI)

GASi надає можливості для міжнародного обміну теорією та практикою групової аналітики та відкритий для всіх, хто зацікавлений у її застосуванні в будь-яких умовах. Оскільки груповий аналіз ґрунтується на теорії, яка фундаментально визнає соціальну природу людей, він прагне зрозуміти та збагатити психологічний, емоційний, культурний та соціально-політичний досвід окремих осіб і груп як у клінічних умовах, так і за їх межами. Усвідомлюючи складність цього завдання та прагнучи залучити людей будь-якого походження, незалежно від того, наскільки вони різноманітні, GASi прагне забезпечити місця для зустрічей, де очікується відкрите обмірковування того, як ми включаємо та виключаємо один одного. В 2022 році АППУ є повноцінним членом міжнародноі спільноти Gasi.