ВШГА

Вінницька Школа Групового Аналізу

Доступність

У ВШГА триває набір в аналітичні групи особистого досвіду блочного формату (2-х денні блоки вихідного дня 4-5 разів на рік)

2024

Якість

Групи ведуть досвічені тренінг-агалітики, визнані Секцією групової психоаналітичної психотерапії АППУ в рамках освітньої програми «ГРУПОВИЙ АНАЛІЗ»

Доцільність

Ви можете взяти участь у групі особистого досвіду для вирішення власного психотерапевтичного запиту або для здобуття професійної кваліфікації у методі "груповий аналіз" в рамках відповідної освітньої програми Секції групової психоаналітичної психотерапії АППУ

Міжнародність

Програма відповідає освітнім стандартам Європейської Федерації Психоаналітичної Психотерапії (EFPP) та Європейської Мережі Груп-аналітичних Тренінгових Інститутів (ЕGATIN)

Освітня Програма з групового аналізу

0

годин особистого досвіду в малій групі

0

годин теорії

0

годин супервізії

Для кого може бути корисною участь у аналітичній групі?

Груповий аналіз застосовується при широкому спектрі проблем та життєвих ситуацій. Тривога, депресія, проблеми у міжособистісних відносинах, низька самооцінка є типовими проблемами, у яких може бути рекомендована групова аналітична психотерапія. Вона також може бути корисною тим, хто страждає від наслідків втрати або психосоматичних розладів. Разом з тим, групова аналітична психотерапія спрямована не лише на травматичний життєвий досвід, а й на виявлення та розвиток творчих здібностей учасників групи.

Ведучі

14581511_296462780740978_1770297158923750204_n

Тамара Кривоніс

Ведуча
доктор медичних наук, доцент кафедри Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова. Лікар психіатр вищої категорії. Голова Вінницького філіалу секції групової психоаналітичної психотерапії АППУ, тренінг аналітик і супервізор АППУ з групового аналізу.
AB

Коваленко Андрій

Ведучий
лікар-психіатр вищої категорії, (груповий аналітик, сертифікований Європейською Асоціацією Психотерапевтів (Відень, Австрія), член Міжнародної Асоціації Групової Психотерапії (Філадельфія, США), член ЕРРР (Велика Британія, Лондон), тренінг-аналітик і супервізор в освітній програмі з групового аналізу АППУ. Психоаналітичний психотерапевт у приватній практиці.
2021-08-18 11.24.31

Ірина Байгузіна

Ведуча
Керівник секції Інтегративної Аналізу, пре- та перинатальної психоаналітичної психотерапії АППУ. психолог, інтегративний аналітик, груповий аналітик, супервізор та тренер-аналітик навчальних програм АППУ, інтегративний тілесно-орієнтований танцювально-руховий терапевт, сімейний психоаналітичний психотерапевт, пре- та перинатальний психоаналітичний психотерапевт, інституціальний аналітик, юнгіанський пісковий терапевт, лідер Балінтовських груп. Член АППУ, УСП, EFPP, IAGP.
2021-05-24 20.50.28

Сергій Корж

Ведучий
кандидат медичних наук, лікар-психіатр вищої категорії, психотерапевт, груповий аналітик, тренінг аналітик та супервізор з групового аналізу АППУ.

Формат роботи

  • ВШГА 1

    2-х денні блоки вихідного дня 4-5 разів на рік. Кожен блок включає 8 сесій малих аналітичних груп по 90 хвилин. Вартість участі уточнюйте за контактними номерами телефонів. Група відкрита для нових учасників. Ведучі: Тамара Кривоніс, Андрій Коваленко

  • ВШГА 2

    2-х денні блоки вихідного дня 4-5 разів на рік. Кожен блок включає 8 сесій малих аналітичних груп по 90 хвилин. Вартість участі уточнюйте за контактними номерами телефонів. Група відкрита для нових учасників. Ведучі: Ірина Байгузіна, Сергій Корж

Що таке мала аналітична група?

Зазвичай група складається з 8-12 осіб, які зустрічаються для проведення групових сесій під керівництвом ведучого, у точній відповідності до розкладу, який встановлює ведучий. Важливою умовою роботи є те, що учасники групи повинні бути не знайомі між собою (принаймні не близько знайомі) до вступу в групу і повинні утримуватися від будь-яких контактів один з одним поза терапевтичними сесіями. Все, що відбувається в групі, суворо конфіденційно. У процесі терапії можлива повільна ротація складу учасників – на місце тих, хто завершив терапію, до групи можуть вступати нові учасники, пройшовши співбесіду з ведучим.

Що таке груповий аналіз?

Груповий аналіз – це форма психотерапії групи, у групі, за допомогою групи, під керівництвом спеціаліста – групового аналітика. Метод групового аналізу сформувався в 40-х рр. ХХ століття, увібравши в себе досягнення психоаналізу, гештальт психології, теорії систем, психології розвитку та соціальної психології. До 70-х років груповий аналіз затвердився як провідний метод групової психотерапії у Великій Британії, а в 80-х роках набув широкого поширення у всіх країнах Європи. З 90-х років можливість навчатись групового аналізу стала доступною для українських психотерапевтів. Високі стандарти професійної підготовки та практики фахівців в АППУ підтримуються Міжнародною груп-аналітичною спільнотою та Європейською мережею груп-аналітичних тренінгових інститутів.

Для кого може бути корисною участь у аналітичній групі?

Груповий аналіз застосовується при широкому спектрі проблем та життєвих ситуацій. Тривога, депресія, проблеми у міжособистісних відносинах, низька самооцінка є типовими проблемами, у яких може бути рекомендована групова аналітична психотерапія. Вона також може бути корисною тим, хто страждає від наслідків втрати або психосоматичних розладів. Разом з тим, групова аналітична психотерапія спрямована не лише на травматичний життєвий досвід, а й на виявлення та розвиток творчих здібностей учасників групи.

У групі у кожному учаснику відбуваються глибокі, довготривалі зміни, розв’язуються наслідки колишнього травматичного досвіду. Особисті проблеми досліджуються в атмосфері довіри та конфіденційності. Система взаємовідносин, що розвиваються у групі, коригує патогенні патерни взаємодії, засвоєні учасниками раніше, та звільняє простір для зростання та креативності.