Теоретичний семінар «Базова концепція групової динаміки З. Фукса»

розміщено в: Події, Теоретичний семінар | 0

Vinnitsa

АСОЦІАЦІЯ ПСИХОТЕРАПЕВТІВ І ПСИХОАНАЛІТИКІВ УКРАЇНИ

СЕКЦІЯ ГРУПОВОЇ ПСИХОАНАЛІТИЧНОЇ ПСИХОТЕРАПІЇ

Запрошує Вас взяти участь у теоретичному семінарі з групового аналізу

«Базова концепція групової динаміки З. Фукса»

який відбудеться 19-21 червня 2015 року за адресою:

м. Вінниця, вул. Пірогова 56, НМУ ім. М.І. Пірогова, медико-психологічний центр “АльтаМедЦентр”.

Секція ГПП АППУ протягом останніх 14 років організує в різних містах України освітні заходи, спрямовані на підготовку та удосконалення спеціалістів у галузі групового аналізу.

Теоретичний семінар, який регулярно проводиться двічі на рік починаючи з 2009 року, став особливою подією, що збирає в одне коло досвідчених фахівців і починаючих психотерапевтів, аналізандів і тренінг-аналітиків, студентів і практикуючих спеціалістів, котрих поєднує спільна цікавість до вивчення групового аналізу та дослідження власного душевного життя через спілкування з іншими.

Опрацювання теоретичного матеріалу в групі містить в собі потужний потенціал. Незалежно від того, чи ви відвідуєте наш семінар вперше, чи вже маєте тривалий досвід участі в ньому, ви отримаєте унікальну можливість глибше проникнути в зміст психоаналітичної теорії та сполучити її з власним досвідом переживання.

Окремі події на семінарі – пленарні доповіді, тематичні дискусії, воркшопи, велика аналітична група, а також неформальне спілкування з колегами за кавою – створюють умови для занурення в атмосферу психоаналітичного дослідження, відвертого спілкуквання, обміну професійним досвідом, досягненнями, труднощами і засобами їх подолання.

Протягом семінару Ви матимете можливість познайомитись та удосконалити  свої знання про свідомі і несвідомі процеси, які відбуваються у різноманітних соціальних угрупуваннях,  поглибити  своє розуміння динаміки психотерапевтичних груп, підвищити свій фаховий рівень у застосуванні психоаналітичної техніки.

Програму семінару розраховано на  участь психотерапевтів, психологів, психіатрів, соціальних працівників, педагогів, студентів психологічних, медичних та педагогічних відділень, учасників навчальних проектів у галузі психотерапії.

  Детальна програма семінару та матеріали для підготовки до тематичних дискусій надаються тільки після реєстрації  
      Пропонується можливість ранньої реєстрації за зниженою вартістю не пізніше 22.05.2015  

Для реєстрації та отримання додаткової інформації прохання звертатись

–       у м. Києві до Тараса Левіна за тел. (067)-440-80-42, або на e-mail: taraslevin@ukr.net

–       у м. Вінниця до Тамари Кривоніс за тел. (050)-950-75-14, або на e-mail: tamarakr@ukr.net

–       у м. Тернопіль до Андрія Коваленка за тел. (050)-377-06-37, або на e-mail: kovalenko.1956@mail.ru

–       у м. Хмельницький до Олени Бауер за тел. (066)-044-45-79, або на e-mail: bauer@ekoplast.ua

 На час проведення семінару існує можливість зручного та недорогого поселення у м. Вінниця. 

 Стосовно проживання прохання звертатись завчасно до Тамари Кривоніс за тел. (050)-950-75-14, або на e-mail: tamarakr@ukr.net

Сертифікація

Програму семінару ророблено секцією групової психоаналітичної психотерапії АППУ у відповідності до освітніх стандартів Європейської Федерації Психоаналітичної Психотерапії та впроваджено під моніторингом ЄФПП.

Години теорії та власного досвіду, отримані на семінарі, зараховуються як виконання частини кваліфікаційних вимог освітньої програми з групового аналізу та сертифікуються АППУ.

Залишити відповідь