Надання психотерапевтичної допомоги в Україні здійснюється висококваліфікованими спеціалістами, які отримали свою підготовку відповідно до міжнародних освітніх стандартів та дотримуються у своїй практиці прийнятих етичних та професійних норм.
Взаємодія в групі на всіх соціальних рівнях (родина, навчальні та трудові колективи, суспільство, ін.) ґрунтується на розумінні, довірі, співробітництві, взаємодопомозі, відповідальності і цивілізованій формі конкуренції. Істинна приналежність до групи неможлива без поваги до індивіда, свободи його вибору та самовизначення.
Цілі
Розвиток теорії та практики групового аналізу, його застосування у сфері психічного здоров'я, а також інших галузях культури та соціуму як в Україні, так і в міжнародному співтоваристві.
Розкриття творчого потенціалу індивідів, груп та суспільства за допомогою групового аналізу.
Полегшення душевного страждання індивідів шляхом клінічного застосування групового аналізу.
Підготовка фахівців у галузі групового аналізу відповідно до міжнародних освітніх стандартів, підвищення кваліфікації практикуючих груп-аналітиків.
Захист законних прав та інтересів фахівців у галузі групового аналізу, об'єднання їх зусиль для сприяння збереженню та зміцненню психічного здоров'я населення України.
Охорона населення України від некваліфікованих дій осіб, які не мають спеціальної підготовки у галузі групового аналізу.